Dom

Star United Industry Co.,LTD profil firmy

profil firmy
ShenZhen Star Magnet Co., Ltd jest jednym z profesjonalnych zaawansowanych technologicznie producentów wysokiej jakości magnesu NdFeB, magnesu ferrytowego i wielu rodzajów produktów magnetycznych w Chinach. Możemy zaoferować szeroką gamę magnesów OEM i magnesów patentowych, a także niestandardowe projekty magnetyczne, takie jak magnes powlekany gumą do oświetlenia, magnesy wodoodporne, tablice magnetyczne, podnośnik magnetyczny, systemy prowadnic liniowych itp. Bez względu na to, czy jest to duży czy mały magnes jako specjalne zespoły produktów magnetycznych ułatwiamy to, ale także robimy to świetnie.

Doskonała jakość, świetny design i świetna obsługa są tym, do czego dążymy konsekwentnie, podobnie jak nasza marka Star, oznacza wieczny, mocny i pokazuje naszym klientom drogę.

Odpowiednio w ShenZhen i Dongguan, z wiodącą bazą produkcyjną i placówkami usługowymi, obecnie ponad 100 pracowników, a roczna zdolność produkcyjna wynosi 6000 ton, nasze magnesy są szeroko stosowane w takich dziedzinach, jak przemysł samochodowy, sprzęt mechaniczny, narzędzia, sprzęt, elektronika i elektrotechnika, przemysł lotniczy, technologia wojskowa itp. w każdym zakątku naszego życia.

Nasza firma przeszła system zarządzania ISO9001: 2000, ISO14001, wszystkie magnesy spełniają wymagania SGS i RoHS. Nasze produkty mają niszowy rynek w Chinach, Ameryce, Europie, Japonii i Korei, Azji Południowo-Wschodniej i cieszą się dużym uznaniem klientów krajowych i międzynarodowych.

W międzynarodowym, krajowym i automatycznym środowisku łańcucha dostaw, 8 maja 2018 r. Wspólnie z Star United Industry Co., LTD i Dongguan Airbus Carbon Composite Technology Co., LTD nawiązały strategiczne partnerstwo i będą prowadzić szerszą współpracę w celu zadowolenia klientów i tworzenia zdywersyfikowane rynki, dalej ulepszaj nasze klastry przemysłu magnetycznego, zapewniaj wygodną i przyjemną współpracę każdemu klientowi.

Każdy członek naszego personelu pracuje razem jako zespół, aby to umożliwić. Jesteśmy dumni z tego, że nasz personel jest zawsze przyjazny i kompetentny w swojej dziedzinie pracy, szczerze witamy wszystkich klientów krajowych i zagranicznych rozmawiających o tym, czego potrzebujesz z naszym pomocnym personelem.

Mamy również doświadczenie w szybszym i bezpieczniejszym transporcie drogą morską, międzynarodową ekspresową, lotniczą i lądową do każdej szanowanej firmy i szanujemy klienta. Mamy nadzieję, że podoba Ci się nasze produkty tak samo, jak lubimy oferować je Tobie. Spotkamy się i omówimy, jak możemy pomóc ci w wizji wzrostu! Dziękujemy za rozważenie nas.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Założona w 2008 roku

Rozwój fabryki: 2009-2020

Star United Industry Co.,LTD Star United Industry Co.,LTD Star United Industry Co.,LTD Star United Industry Co.,LTD Star United Industry Co.,LTD
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

marki : GWIAZDA

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 5000000-50000000

Rok założenia : 2008

pc Export : 80% - 90%

R & D: technical assistance in magnet design

Engineering: CNC and magnetic assemblies

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Star United Industry Co.,LTD Certyfikaty Chiny Star United Industry Co.,LTD Certyfikaty Chiny Star United Industry Co.,LTD Certyfikaty Chiny Star United Industry Co.,LTD Certyfikaty